Data wpisu: 27-04-22

Dodane przez użytkownika @my-travel.pl

czas w samolocie

Jak wszyscy wiemy, latanie to najlepszy sposób podróżowania. Ale proces podróżowania może być trudny i czasochłonny. Dlatego ludzie wymyślili różne sposoby spędzania czasu w samolocie.

Niektórzy ludzie śpią, niektórzy grają w gry, inni po prostu siedzą i patrzą przez okno. Ale co najważniejsze, niektórzy ludzie mądrze wykorzystują swój czas, czytając lub słuchając książek lub podcastów w samolocie.

Najczęstszym sposobem dla większości podróżnych jest czytanie książki lub słuchanie audiobooka w samolocie, ponieważ pozwala im to zapewnić rozrywkę podczas lotu bez rozpraszania innych pasażerów.

Wskazówki, jak wykorzystać czas w samolocie - jakie masz opcje?

W samolocie jest wiele rzeczy do zrobienia, ale należy uważać, aby nie marnować czasu. Upewnij się, że masz podłączone słuchawki i masz przy sobie słuchawki z redukcją szumów. Możesz także wykorzystać czas, aby nadrobić zaległości w lekturze lub obejrzeć odcinek ulubionego programu.

Możesz także wykorzystać czas, aby nadrobić zaległości w lekturze lub obejrzeć odcinek ulubionego programu. Jeśli chcesz spać, upewnij się, że wybierasz miejsce przy oknie, aby po przebudzeniu było światło dzienne.

Zabawne gry i quizy, które można zagrać w samolocie

Istnieje wiele zabawnych gier samolotowych, w które możesz grać podczas długiego lotu. Mogą one pomóc zabić czas i sprawić, że lot będzie przyjemniejszy.

Oto lista niektórych z najlepszych gier samolotowych, w które możesz grać:

Najpopularniejszą grą jest prawdopodobnie „Nigdy”. Osoba, która ją rozpoczyna, musi powiedzieć o sobie jedną rzecz, której nigdy wcześniej nie robiła. Następnie następna osoba musi powiedzieć o sobie coś, czego nigdy wcześniej nie robiła i tak dalej.

Inną popularną grą jest „Nigdy nie miałem”, w której każda osoba mówi coś, czego nigdy wcześniej nie robiła, a następnie wszyscy inni muszą powiedzieć coś, co zrobili przynajmniej raz w życiu.

Komentuj